ОСНОВНІ НАПРЯМИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Науково-дослідні теми кафедри педагогіки початкової освіти

1. «Розвиток особистості молодшого школяра в умовах гірського середовища» (державний реєстраційний номер: 0113U005200).

Участь викладачів кафедри у міжнародних науково-дослідних проектах

1.Міжнародний проект «Гірська школа. Стан. Проблеми. Перспективи розвитку» (автор проекту – проф. Хрущ В.Д.).

2.Міжнародний проект ERASMUS+«MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№ 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) (проф. Будник О.Б., доценти Червінська І.Б., Близнюк Т.О.).

3.Українсько-швейцарський проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» (доценти Оліяр М.П., Ілійчук Л.В.).

4.Міжнародний проект ADA Anniversary Inclusive Education Fellowship Program («Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти в Україні») ( викладач Сидорів С.М.).

5.Міжнародний проект “Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині” (CPEA-LT-2017/10037) (Довбенко С.Ю., Цюняк О.П., Матвеєва Н.О.).

Форми  наукової  діяльності викладачів кафедри

• підготовка дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів кандидата та доктора педагогічних наук;
  • написання підручників, навчальних посібників, монографій, наукових статей у фахових вітчизняних і міжнародних журналах тощо;
  • підготовка й видання фахового наукового журналу з педагогічних наук «Гірська школа Українських Карпат»;
  • участь професорсько-викладацького складу кафедри у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях;
  • стажування професорсько-викладацького складу кафедри в навчальних закладах України та зарубіжних країн;
  • наукове співробітництво із науковими установами, ВНЗ у формі проведення круглих столів, конференцій, семінарів тощо;
  • залучення студентів до наукової роботи та ін.