Викладачі кафедри стали майстер-тренерами з громадської освіти

Завершилось навчання викладачів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку студентів спеціальності «Початкова освіта», у рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Учасники проекту завідувач кафедри педагогіки початкової освіти Марія Оліяр та доцент кафедри Любомира Ілійчук отримали свідоцтва майстер-тренерів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей.

Висловлюємо щиру вдячність за надану можливість отримати безцінний досвід і знання, які будуть втілюватися у процесі професійної підготовки майбутніх учителів. Дякуємо керівникові проекту DOCCU Наталії Протасовій, експертам і тренерам Людмилі Паращенко, Юлії Молчановій, Ларисі Жабенко, Марії Гриньовій, Валентині Полторак, Тетяні Михайловій і всім, хто долучився до організації та проведення семінарів-тренінгів за курсом «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи».