Викладачі кафедри взяли участь у міжкафедральному науково-практичному онлайн-семінарі

21червня 2018 року відбувся міжкафедральний науково-практичний онлайн-семінар на тему «Актуальні проблеми навчання молодших школярів у сільських малокомплектних школах та класах-комплектах у контексті нового Державного стандарту та Закону України «Про освіту».  Науковці кафедр Педагогічного факультету спільно з викладачами кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, педагогами-практиками обговорили питання теорії  і  практики сучасної початкової освіти, труднощі в організації навчально-виховного процесу в  сільській малокомплектній школі та причини їх виникнення, стратегії професійної підготовки майбутніх педагогів. Зокрема, завідувач кафедри  М.П. Оліяр  у своєму виступі розкрила сучасні інтегративні підходи до  формування конкурентноспроможного вчителя малокомплектної початкової школи, зупинилася на особливостях роботи малочисельних шкіл у гірських регіонах Українських Карпат. Учасники онлайн-семінару висловили сподівання, що  започаткована співпраця буде продовжена і сприятиме впровадженню в життя Концепції нової української школи.