Зустріч-бранч з українською дитячою письменницею Іриною Мацко

15 листопада 2018 року відбулася зустріч-бранч з українською дитячою письменницею Іриною Мацко, організована професором кафедри педагогіки початкової освіти Ольгою Деркачовою. Говорили про “Перехідний вік батьків”, “Шпинат для мізків”, “Мигдаль для серця”, “Імбир для душі” та багато іншого. Особливе зацікавлення у присутніх студентів 2-4 курсів викликала книга “Кава по-дорослому”, в якій піднято теми першого кохання, наркозалежності, анорексії, взаємин батьків і дітей-підлітків.

Ірина Мацко ‒ особистість з багатим життєвим досвідом, красивим мовленням і реалістичним сприйняттям дійсності. Легко знайшовши спільну мову зі слухачами, авторка донесла до них свою життєву філософію: “Ми самі керуємо своїм життям, і ніколи не пізно щось змінити!”