Участь викладачів кафедри у проекті “Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Норвегії, Україні та Палестині”

20-23 листопада 2018 року викладачі кафедри педагогіки початкової освіти Світлана Довбенко, Наталія Матвеєва та Оксана Цюняк стали учасниками  Проекту “Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Норвегії, Україні та Палестині”, який розпочав свою роботу зі старту першого модуля – міжнародного тренінгу, у межах якого проводився цикл семінарів-тренінгів для представників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за галуззю знань “Освіта”, спеціальністю “Початкова освіта”.  У ході тренінгу працювало п’ять секцій під керівництвом тренерської команди викладачів Університету Південно-Східної Норвегії, 50 представників педагогічних факультетів з різних куточків України.

Учасники тренінгу обмінялися досвідом упровадження  методики формування культури демократії у педагогічній освіті. Під час занять було розглянуто сучасні підходи до демократичного виховання за умов реалізації Концепції Нової української школи в Україні, проаналізовано основні методичні засади організації та проведення демократичного уроку.