Участь викладачів у конференції «Прикарпаття на шляху досягнення цілей сталого розвитку»

27 листопада 2018 року доцент кафедри педагогіки початкової освіти Інна Червінська взяла участь у міжнародній конференції на тему: «Прикарпаття на шляху досягнення цілей сталого розвитку», яка проводилась у контексті загальнодержавних днів сталого розвитку, організованих Програмою ООН. Обговорити визначені Програмою цілі сталого розвитку Прикарпаття, зібрались науковці, освітяни, представники органів влади, інститутів громадянського суспільства, бізнесу, активна молодь, проактивні люди, які сьогодні впливають на розвиток регіону. Під час роботи конференції Інна Червінська наголосила, що участь науковців, освітян, представників бізнесу та влади у заходах такого рівня сприятиме сталому розвитку освітніх закладів, які працюють у віддалених важкодоступних гірських районах Прикарпаття. Адже реалізація четвертої цілі Програми – «якісна освіта для сталого розвитку» – є надзвичайно актуальною для науковців університету, які працюють над кафедральною темою «Розвиток особистості молодшого школяра в умовах гірського середовища» у контексті міжнародного проекту «Гірська школа Українських Карпат».Адже, як зазначив директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра у своєму зверненні, – «Ми віримо, що тільки за активної участі народу України в реалізації цієї програми на рівні області, району, громади, ми дійсно можемо змінити країну».Загалом, під час конференції науковці, експерти з Прикарпаття представили свої знання, досвід та бачення того, як досягти досконалішого майбутнього.