Викладачі кафедри та студенти взяли участь у Всеукраїнській веб-конференції

28 лютого 2019 р. відбулася Всеукраїнська веб-конференція «Навчально-методичне забезпечення учнів 2-го класу Нової української школи», у якій взяли участь викладачі кафедри педагогіки початкової освіти та Івано-Франківського коледжу, а також студенти педагогічного факультету. Про нові завдання  освітньої галузі і нові підходи до їх вирішення  розповіла  автор підручника для 2 класу  «Українська мова та читання» доктор педагогічних наук, академік НАПН України Олександра Савченко. Вона зупинилася на характеристиці змістових ліній, розділів підручника, основних завданнях з формування компетентностей, знань та вмінь учнів Нової української школи. Під час веб-конференції обговорювалися проблеми: як навчити другокласників дружити зі словом і стати справжніми читачами, розвинути критичне мислення школярів, їх емоційний інтелект, а також проблеми інклюзивної освіти, емоційно-ціннісного аспекту навчання української мови і читання тощо.Учасники веб-конференції мали змогу отримати відповіді на запитання в прямому ефірі.