Зустріч з випускниками Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради

Відповідальний за профорієнтаційну роботу кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент Олег Довгий, зустрівся з випускниками  Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради. Викладач розповів учням про основні переваги навчання у Прикарпатському університеті (навчання за кошти держави, отримання подвійних дипломів, навчання в магістратурі й аспірантурі тощо), зокрема, і на педагогічному факультеті. Школярі цікавилися представленими на зустрічі спеціальностями. Випускники отримали профорієнтаційні матеріали педагогічного факультету (буклети, календарики).