Викладачі кафедри взяли участь у Всеукраїнській онлайн конференції

12 січня 2020 р. відбулася Всеукраїнська онлайн конференція «РЕЗУЛЬТАТИВНА ПОЧАТКОВА ОСВІТА», яку провів Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Видавничим домом “Освіта”. Мета конференції – обговорення актуальних наукових і практичних аспектів розвитку Нової української школи, окреслення перспектив та очікувань суспільства від реформи НУШ, аналіз досягнень та досвіду педагогів. До присутніх з вітальним словом звернулася Т. М. Засєкіна – заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України. Під час конференції було представлено науково-методичні напрацювання освітнього центру «Світ чекає крилатих» під керівництвом завідувача відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктора педагогічних наук А. Д. Цимбалару. З цікавими доповідями з актуальних проблем початкової освіти виступили Л. Попова, Д. Васильєва, І. Василашко та ін. Спікери презентували проєкти підручників, навчальних програм, методичні відео. Присутні на конференції викладачі кафедри мали змогу долучитися до проєкту «Якість освіти».