Професорка кафедри педагогіки початкової освіти взяла участь у передачі «Про головне в деталях» (ОТБ «Галичина) 5 листопада. Етер був присвячений щорічному фестивалю «Сторінками української книги», який організовує обласна державна адміністрація та який приурочується до Дня української писемності і мови, питанням книгодрукування в області, популяризації читання. Серед гостей студії також були Дарія Кухарчук – заступниця начальника відділу взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Людмила Бабій – заслужена працівнця культури України, директорка обласної наукової універсальної бібліотеки ім. І. Франка.

Ольга Деркачова розповіла про особливості книговидання у сучасних реаліях, про важливість співпраці автор-бібліотека-читач, про необхідність популяризації української книжки на всіх рівнях.