КОПЧУК-КАШЕЦЬКА МАРІЯ СТЕПАНІВНА

кандидат педагогічних наук, доцент,

доцент кафедри педагогіки початкової освіти

Персональна інформаціяНаукові соціальні мережіКонтакти

Копчук-Кашецька Марія Степанівна у 1996 р. закінчила Івано-Франківську Теологічну Академію з відзнакою.

З 1995 р. працювала у школі-ліцеї №23 вчителем християнської етики, а пізніше вчителем початкових класів.

У 1999 р. закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника з відзнакою за спеціальністю «Початкове навчання».

У 2008 році захистила дисертацію в Інституті проблем виховання АПН України, м. Київ на тему: «Формування морально-етичних цінностей молодших школярів засобами українського народознавства».

З 2006 р. – 2008 р. – асистент кафедри теорії та методики початкового навчання.

З 2009 р. – доцент кафедри теорії та методики початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

У 2013 році проходила стажування при кафедрі загальної та соціальної педагогіки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук.

Наукова діяльність: автор понад 25 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, учасник Міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференцій, співавтор колективних монографій та наукових статей.

Навчальна діяльність:забезпечує викладання навчальних дисциплін: «Організація педагогічного процесу в початковій школі», «Порівняльна педагогіка», «Методика виховної роботи», «Навчання і виховання дітей з особливими потребами».

Здійснює керівництво магістерськими роботами. Керівник студентського наукового гуртка «Формування морально-етичних цінностей молодших школярів».

Організаційна  діяльність: факультетський керівник-методист виробничої асистентської практики магістрантів денної і заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта».

Виховна діяльність:  куратор студентської групи. Здійснює волонтерську діяльність.

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника»

Педагогічний факультет

кафедра педагогіки початкової освіти

м.Івано-Франківськ, вул.Бандери, 1, 308 каб.

E-mail: mariia.kopchuk-kashetska@pnu.edu.ua

Тел.: +380342-75-09-12