Настановна нарада щодо організації виробничої педагогічної практики

10 вересня 2018 р. у актовій залі педагогічного факультеті відбулася нарада з питань організації виробничої педагогічної  практики магістрантів та студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Факультетський керівник практики Оксана Цюняк та керівники-методисти (доц. Бабельська Л.В., доц. Довбенко С.Ю., доц. Романишин Р.Я., доц. Плетеницька Л.С., доц. Замрозевич С.Р., доц. Височан Л.В., доц.Копчук-Кашецька М.С., доц.Бай І.Б., доц.Максименко Н.Б., доц.Межиловська Л.Й. ) зазначили, що педагогічна практика є невід’ємною і важливою складовою освітнього процесу у  закладі вищої освіти, яка забезпечує якість підготовки висококваліфікованих фахівців. У процесі наради студентів ознайомлено з метою і завданнями виробничої педагогічної практики, змістом, структурою та поетапною організацією педагогічної практики, обов’язками студентів-практикантів, регламентовано діяльність студентів та викладачів на базі практики, надано необхідні рекомендації щодо обсягу, організації і якості виконання завдань, оформлення звітної документації виробничої практики. Викладачі висловили свої рекомендації майбутнім фахівцям, побажали творчої наснаги, успіхів і педагогічного оптимізму у процесі проходження виробничої практики.