Викладачі кафедри взяли участь у заходах міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ в Україні 2018

7-8 листопада ц.р. професор Олена Будник та доценти Інна Червінська і Тетяна Близнюк як члени академічної групи міжнародного проекту ERASMUS+ «MoPED – Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (№ 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у заходах, що проводилися в рамках міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ в Україні 2018.

Особливе зацікавлення викликав кластерний семінар «Забезпечення якості освітніх програм у відповідності до Болонського процесу, Європейського простору вищої освіти та законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», на якому заступник міністра МОН України Юрій Рашкевич детально інформував про вимоги до розроблення освітніх програм з підготовки фахівців у закладах вищої освіти відповідно сучасного нормативно-правового забезпечення (трициклова структура вищої освіти, ЄКТС, НРК, компетентності та результати навчання). Як член Національної команди експертів із реформування вищої освіти України доповідач наголосив на потребі врахування у практичній діяльності прогресивного міжнародного досвіду та документів Європейського простору вищої освіти. «День напряму Жан Моне» сприяв підвищенню поінформованості про основні напрями та особливості проектної діяльності в руслі євроінтеграційних процесів.