Результати І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

Днями на Педагогічному факультеті заслухали виступи студентів, що підготували наукові роботи для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2018 – 2019 н.р.

За підсумками проведеного І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук оргкомітет рекомендував для участі у ІІ турі конкурсу Цибульську Олесю Володимирівну, котра зайняла 2 місце (галузь: «Початкова освіта»). Тема: «Гендерно-рольові стереотипи та їх маркування в сучасній українській літературі для дітей»). Науковий керівник – професор, доктор педагогічних наук   Деркачова О.С.