Перегляд фільму “Блаженніший”

У вересні 2019 року з ініціативи доцента кафедри Сливки Лариси Володимирівни першокурсники спеціальності «Початкова освіта» відвідали прем’єру документального фільму «Блаженніший», присвяченого «римському» періоду життєдіяльності українського церковного діяча, єпископа Української греко-католицької церквикардинала римо-католицької церкви, Митрополита Галицького та Архієпископа Львівського, Верховного Архієпископа Львівського ‒ предстоятеля Української греко-католицької церкви.

Перед фільмом відбулася зустріч із модератором проекту отцем Романом Терлецьким та режисером фільму Оленою Мошинською.

Новою для студентів була інформація про перший декрет Йосипа Сліпого ‒ клопотання про заснування в Римі Українського Католицького Університету ‒, працю, спрямовану на об’єднання всіх українців, «розсіяних по землі сущих», поїздки до Америки, Канади, Австралії та інших країн, де жили українці греко-католики, з метою вселення вірним надії на свою Церкву, підняття її авторитету.

Після перегляду фільму студенти одностайно висловилися про ПАТРІОТИЧНИЙ і ДУХОВНИЙ зміст стрічки!