Літературний бранч з Тимофієм Гаврилівим

10 жовтня студенти та викладачі педагогічного факультету, а також усі охочі, мали нагоду відвідати літературний бранч із талановитим українським письменником сучасності – доктором філологічних наук, перекладачем, колумністом, блогерем, літературознавцем і культурологом Тимофієм Гаврилівим.

Модераторкою творчої зустрічі виступила професорка кафедри педагогіки початкової освіти, докторка філологічних наук, письменниця Ольга Деркачова.

Тимофій Гаврилів поділився спогадами про свої студентські роки, представив свою літературну творчість, репрезентував книжку оповідань «У шатах вересня», зачитав уривки та закцентував на символічному характері цього художнього твору.

Інформаційна довідка

Тимофій Гаврилів – письменник, блогер, перекладач, теоретик та історик літератури, літературний критик. Народився 1971 р. в Івано-Франківську. Дебютував 1986 р. читанням власних поезій на українському радіо. Пише вірші, есе, оповідання, романи. Закінчив факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. Студіював літературознавство та філософію в університеті імені Альберта Людвіґа (Фрайбурґ). Стипендіат програми ім. Франца Верфеля та програми ім. Пауля Целяна (Відень). Переможець першої в незалежній Україні міжуніверситетської олімпіади знавців німецької мови та культури «Студент і науково-технічний прогрес». Наймолодший учасник Колоквіуму німецьких та українських письменників під еґідою Ґете-Інституту (Київ, 1994). Лауреат національної премії «Благовіст» за книжку віршів «Арабески памʼяті» (1996) та Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша за роман «Вийди і візьми» (2015).

Художні твори (книжки):

Вірші:

Арабески пам’яті. Київ: Спілка письменників України, 1995.
Закони географії. Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 1997.
Година самотніх. Харків: Фоліо, 1998.
Повертаючись до сказаного. Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2002.
Конспект екскурсії. Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2006.

Есеїстика:

Знаки часу: спроби прочитання. Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2001.
Текст між культурами. Київ: Критика, 2005.
Моя Україна. Львів: Піраміда, 2008.

Оповідання:

Щоденник Одіссея. Львів: Класика, 2003.
У шатах вересня. Львів: Кальварія, 2013.
Жінка на імʼя Модеста. Три триптихи. Івано-Франківськ: Лілея-НВ («Схід – Захід»), 2016.

Романи:

Вийди і візьми. Львів: Кальварія, 2013.
Де твій дім, Одіссею. Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2015.
Чарівний світ. Львів: Видавництво Анетти Антоненко, 2016.