Перегляд вистави “Україна в огні”

16 жовтня 2019 р. викладачі кафедри педагогіки початкової освіти доц. Копчук-Кашецька М.С. та доц. Ілійчук Л.В. разом зі студентами 1 курсу спеціальності «Початкова освіта»  відвідали Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка з метою перегляду вистави «Україна в огні» за мотивами творів Олександра Довженка. Дану виставу режисер Олексій Лейбюк присвятив подіям, що відбуваються сьогодні в Україні. Тема війни, у котрій українці заплатили чи не найвищу ціну, повертається сьогодні до кожного з нас, щоб нагадати про віру в себе і у свою унікальність, про втрати, які ми повинні прожити, щоб стати переможцями, про те, що «…стоїть Україна перед нашим духовним зором у вогні, як неопалима купина». Перегляд вистави дав можливість кожному із присутніх ще раз замислитися про страшну війну, котра вбиває нас, щоб зробити сильнішими, про віру в себе і про любов до своєї країни, найкращої для кожного із нас.