Перегляд фільму “Захар Беркут”

21 жовтня 2019 р. доцент кафедри педагогіки початкової освіти Ілійчук Л.В. разом зі студентами 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» переглянули фільм «Захар Беркут», за мотивами однойменної історичної повісті Івана Франка. Фільм знятий відомим талановитим українським режисером Ахтемом Сеїтаблаєвим. Це історія про маленький, але гордий народ, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших деталей костюми та неймовірна гра акторів зачаровують і переносять нас у ті давні часи. Це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Невипадково, що цю історію розповіли сьогодні знову, коли, як ніколи, стає актуальною фраза «У свободі наша сутність».