Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Виховні технології у ВНЗ»

26 листопада 2019 р. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Виховні технології у ВНЗ» (викладач доц. Русин Г.А.) із магістрантами ІІ року навчання спеціальності «Початкова освіта» було проведено бінарне практичне заняття. Магістрантами розглянуто виховання як цілісний процес формування особистості, проаналізовано вікові та індивідуальні особливості здобувачів вищої освіти, детально обґрунтовано напрями, форми та засоби індивідуальної виховної роботи зі студентами у ЗВО. У ході заняття здобувачі вищої освіти продемонстрували різноманітні інноваційні методи і прийоми роботи зі студентами, реалізували творчий підхід до вирішення практичних завдань, проявили активність та ініціативність у процесі підготовки до заняття. На занятті панувала атмосфера доброзичливості, співпраці та взаємодопомоги.