Зустріч викладачів кафедри зі студентами Івано-Франківського коледжу

У рамках запланованих профорієнтаційних заходів на педагогічному факультеті 21 та 22 квітня відбулися онлайн-конференції з випускниками Івано-Франківського коледжу спеціальності «Початкова освіта». Перед абітурієнтами виступили: заступниця декана педагогічного факультету Романишин Р.Я., докторка філологічних наук, професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О.С, доцентки цієї ж кафедри Цюняк О.П, Довбенко С. Ю. та доцент Довгий О. Я. Продовженням запланованих заходів стала зустріч абітурієнтів з командою студентського активу спільно з керівництвом педагогічного факультету. Під час онлайн-зустрічі голова студентського сенату педагогічного факультету Котурбаш Наталя розповіла про реалії студентського життя, перспективи перебування у команді студентського сенату, окреслила план проведення майбутніх заходів для студентства.