Викладачка кафедри отримала спецвідзнаку на Другому всеукраїнському конкурсі малої прози “Open world”

Викладачка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. отримала спецвідзнаку на Другому всеукраїнському конкурсі малої прози “Open World” за оповідання «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш».

На конкурс надійшло майже пів тисячі робіт від авторів з України, Канади, Франції, Ізраїлю, Польщі, Німеччини, Італії та Іспанії. Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаку, будуть опубліковані в колективній збірці за результатами конкурсів 2019-го та 2020-го років. Перша збірка вийде у 2021 році, буде представлена в Україні та за її межами.

Конкурс був заснований у 2019 році за ініціативи мистецької студії «Орфей», що діє при Сумському державному педагогічному університеті ім. А. Макаренка та за фінансової підтримки американського мецената Чарльза Аддісона Гоффмана.