Відкрита лекція-“круглий стіл”

22 лютого 2021 року доцент кафедри педагогіки початкової освіти Матвеєва Н.О. провела зі студентами 2 курсу денної форми навчання педагогічного факультету відкриту лекцію-«круглий стіл» на тему: «Зміст початкової освіти в Україні».

На засіданні «круглого столу» студенти та викладачі кафедри педагогіки початкової освіти порушували актуальні питання реформування освіти на сучасному етапі, активно обговорювали та диспутували щодо внесення змін до її змісту, способів організації, шляхів підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Доповіді студентів стали свідченням того, що майбутні фахівці добре володіють знаннями нормативно-правової бази освіти та основами педагогіки; обрали професію за покликанням та мотивовані до підвищення власного професійного рівня, саморозвитку, самовдосконалення. Підтвердженням цьому були змістовні відео-ролики, мультимедійні презентації, представлення виступу у формі творчої роботи.