МИ ЗАЙНЯЛИ 2-е МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ ЕФЕТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДР У 2020 РОЦІ та 1-е МІСЦЕ НА ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ З ВЕЛИКОЮ ПЕРЕМОГОЮ – 2-м  місцем у загальному рейтингу кафедр університету та вже звичним 1-м місцем на Педагогічному факультеті!  Це результат спільної  наполегливої  праці усіх викладачів кафедри, спрямованої на реалізацію Стратегії розвитку університету.

Відповідно до «Положення про рейтингове оцінювання ефективності роботи кафедри ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»  рейтингова методика складалася з таких блоків показників:

1 блок. Кадровий склад (48 балів).

2 блок. Наукова діяльність (1295 балів).

3 блок. Педагогічна діяльність (1209 балів).

4 блок. Міжнародна діяльність (50 балів).

5 блок. Атестаційна та експертна діяльність (190 балів).

6 блок. Комунікаційна діяльність, розвиток  іміджу університету та профорієнтація  (132 бали).

Загальна кількість балів по кафедрі – 2924. За показником «Педагогічна діяльність» кафедра зайняла 1 місце в університеті.

ПОДАЛЬШИХ НАМ УСІМ УСПІХІВ У СПРАВІ РОЗБУДОВИ СИСТЕМИ ВИЩОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ  ОСВІТИ  В УКРАЇНІ!