Відбувся онлайн-вебінар “Комунікативне лідерство педагога”

1 квітня 2021 р. відбувся онлайн-вебінар “Комунікативне лідерство педагога”. Спікером заходу виступила Гузар Олена Володимирівна – кандидат філологічних наук, завідувач кафедри філологічних дисциплін ТНПУ ім. В.Гнатюка, керівник центру професійного розвитку ТНПУ
ім. В.Гнатюка, впродовж багатьох років  директорка Тернопільської  бізнес-школи та Українсько-канадської україномовної літньої школи, докторантка Естонської бізнес-школи, професор-візитер Саскачеванського університету (2004-2006 рр., Канада), учасниця проєктів під патронатом Британської Ради та МОН України “Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту”, “Досконалість викладання та навчання”

У вебінарі взяли участь професори кафедри педагогіки початкової освіти М.П. Оліяр, О.Б. Будник, Н.М. Благун, О.С. Деркачова, М.В. Клепар, О.П. Цюняк, доценти Г.А. Русин, І.М. Гуменюк, Л.В. Ілійчук, Л.Б. Наконечна, М.С. Копчук-Кашецька, О.Я. Довгий, О.Д. Воробець та ін., студенти педагогічного факльтету.

У ході семінару О.В. Гузар розкрила зміст ключових понять «комунікативна компетентність», «лідерство», зупинилась на питанні про домінантні риси сучасного лідера, стратегіях комунікативного лідерства. Після закінчення вебінару відбулась змістовна дискусія з актуальних питань комунікативної взаємодії в педагогічних колективах.

Декан факультету, професор О.С. Кондур висловила вдячність
О.В Гузар за цікавий і змістовний вебінар та пропозицію щодо подальшої тісної співпраці.