Участь викладачів кафедри у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів МАНУМ

Відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (№ 66 від 23.03 2021 р.)  упродовж  березня 2021 р. відбулися  I  і  II етапи  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України міста Івано-Франківська.  Членами журі
I і II етапів  секції  «мистецтвознавство »   були – доктор педагогічних наук, професор Клепар М.В., кандидат мистецтвознавства, доцент Гнатюк М.В., кандидат мистецтвознавства, доцент Семчук Л.Я.

Члени журі  мали  чудову можливість познайомитися з багатогранними дослідженнями юних науковців нашого краю, переглянути їх змістовні, добре продумані і вибудовані постери та відеопрезентації за темами  дослідження. Приємно відзначити, що дослідження юних талантів дуже цікаві й актуальні. Безумовно,  всі учасники-конкурсанти, працюючи надалі над обраними  темами досліджень, досягнуть омріяних вершин і успішно  реалізують  поставлені  завдання.