Відбулася звітна наукова конференція викладачів кафедри педагогіки початкової освіти

7 квітня 2021 р. відбулося засідання підсекції кафедри педагогіки початкової освіти в межах проведення звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2020 рік. Завідувач кафедри проф. Оліяр М.П. у вітальному слові окреслила здобутки колективу кафедри в науковій роботі за звітний період.

Із доповідями з актуальних проблем розвитку початкової освіти  в світлі концепції НУШ, теорії та методики навчання і виховання молодших школярів, професійної підготовки майбутніх педагогів у зв’язку з новим Державним стандартом підготовки вчителів початкової школи, виступили професори Благун Н.М., Білавич Г.В., доценти  Довбенко С.Ю.,  Русин Г.А., Наконечна Л.Б., Ілійчук Л.В., Близнюк Т.О., Гуменюк І.М., Ткачук О.В. та ін. Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні проблемних наукових питань.

Завідувач кафедри проф. М.П.Оліяр підвела підсумок засідання, відзначила конструктивне спрямування наукової дискусії, належний рівень заслуханих доповідей, накреслила шляхи  майбутньої ефективної наукової діяльності колективу викладачів та студентів.