Наша студентка стала призеркою Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

За результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта» студентка 4 курсу нашого університету Анна Хайнус стала призеркою і нагороджена Дипломом ІІ ступеня. Тема її наукової роботи «Використання цифрових технологій в інклюзивному освітньому середовищі початкової школи: дистанційне та змішане навчання в умовах карантину», науковий керівник докторка педагогічних наук, професорка Олена Будник. У роботі обґрунтовано теоретичні аспекти використання ІКТ в класі з інклюзивним навчанням, можливості використання інноваційних цифрових ресурсів та інструментів для візуалізації освітнього процесу, проведення онлайн-експериментів з учнями початкової школи, стимулювання їх пізнавальних інтересів, формування толерантності у ставленні до дітей з особливими освітніми потребами та ін. у процесі дистанційного і змішаного навчання в інклюзивному класі. Результати дослідження відображено у 5-ти наукових публікаціях, з яких 1 – у міжнародному фаховому виданні (Республіка Польща).

Зазначимо, що фінал конкурсу відбувся 15 квітня 2021 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського у форматі онлайн-захисту. Всього на конкурс було подано 72 студентські наукові роботи із 33-х ЗВО України (до участі у ІІ турі було рекомендовано 18 робіт).