Презентація поетичної книжки Богдана Томенчука «Ad libitum». Модераторкою заходу виступила професорка кафедри педагогіки початкової освіти, письменниця Ольга Деркачова.

14 вересня в Івано-Франківську відбулася презентація поетичної книжки Богдана Томенчука «Ad libitum». Модераторкою заходу виступила професорка кафедри педагогіки початкової освіти, письменниця Ольга Деркачова.

Богдан Томенчук – знаний поет та освітянин. Це 11 книга автора. У ній зібрано поетичні тексти останніх років. Книжка складається з трьох розділів – громадянської лірики, філософської, інтимної.

Під час презентації автор розповів про свою творчу «кухню», ділився спогадами та планами на наступні книжки, а також зачитав чимало віршів із нової книги.

Модераторка заходу відзначила особливу «рівність» Томенчукових текстів: у книзі немає слабких і проміжних речей. Поезії глибокі за змістом і мають кілька планів вираження, тому кожен читач обов’язково знайде у цій збірці особистісно свій вірш, і можливо, не один.