8 жовтня проф. кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. відвідала Калуський ліцей № 2 у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цьогорічний місячник відбувся під гаслом “Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності”. Головна його мета: сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання в них поваги і шанобливого ставлення до історико- культурної спадщини нашого краю. Колишня випускниця цього ліцею Деркачова О. С. представила старшокласникам свій науковий та творчий доробок, а також розповіла про можливості, перспективи та переваги навчання у ПНУ, зокрема на педагогічному факультеті.