Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. взяла участь у визначенні переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2021».

23 жовтня відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2021» під девізом «Захистимо біорізноманіття – Збережемо палітру природи!».

Конкурс «Барви Дністра» відбувся за підтримки Державного агентства водних ресурсів України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, а також за фінансової підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) через Офіс Координатора економічної та екологічної діяльності ОБСЄ.

У 2021 році на конкурс надіслали понад 400 робіт, серед яких члени визначали кращі у таких номінаціях:

• «Малюнок»;
  • «Фоторобота»;
  • «Відеофільм, слайд-шоу»;
  • «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
  • «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».