МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

Викладачі кафедри педагогіки початкової освіти доц. Ілійчук Л.В. і доц. Воробець О.Д. взяли участь у міжнародному стажуванні за загальною тематикою «Fundraising and Organization of Project Activities in Educational Establishments: European Experience» / «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід», яке відбулося у м. Краків (Республіка Польща) з 11 вересня 2021 р. по 17 жовтня 2021 р. Навчальний план науково-педагогічного стажування включав 180 годин (6 кредитів ECTS). Програма стажування передбачала теоретичне навчання, відвідування лекційних занять, виконання практичних завдань, проходження підсумкового тестування. У рамках стажування спільно із проєктною групою розроблено заліковий освітній проєкт «Education Environment of a Higher Education Institution (DiTrEdu)» / «Цифрова трансформація освітнього середовища закладу освіти (DiTrEdu)». Проєкт спрямований на впровадження цифрових імерсивних технологій в освітню практику з метою цифрової трансформації освітнього контенту, підвищення якості освіти та розвитку цифрових компетентностей здобувачів вищої освіти і педагогічних працівників. Актуальність розробленого проєкту поглиблена наслідками пандемії COVID-19, яка загострила проблему цифрової трансформації освітнього середовища, розроблення і використання цифрового контенту, розвитку та опанування інноваційними технологіями в системі освіти задля забезпечення прав здобувачів на отримання якісної освіти.