Творча зустріч з професоркою кафедри педагогіки початкової освіти, письменницею Ольгою Деркачовою.

25 листопада відбулася творча зустріч з професоркою кафедри педагогіки початкової освіти, письменницею Ольгою Деркачовою.

Організаторкою заходу виступила поетка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Ганна Клименко-Синьоок. Студентки-філологині ЧНУ імені Богдана Хмельницького в межах практики мали своїм спеціальним завданням організувати зустріч із письменником/письменницею, тож підготували бліц-інтерв’ю, презентацію, низку цікавезних питань, які стосуються літературного й викладацького досвідів пані Ольги, джерел її натхнення, а також тих деталей, яких читач не знайде в інтернеті.

Також О. Деркачова розповіла про свої перші кроки в літературі та науці, про сферу своїх наукових зацікавлень, про особливості роботи зі студентами педагогічного факультету.

Онлайн-зустріч відбулася на платформі Zoom, і долучитися до неї могли всі охочі.