ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ПРОЙШЛИ МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ

Викладачі кафедри проф. Оксана Цюняк і доц. Світлана Довбенко успішно пройшли програму міжнародного стажування на тему: «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах вищої освіти: європейський досвід» (Польща – Україна).

Мета підвищення кваліфікації: удосконалення професійної діяльності шляхом засвоєння зарубіжного досвіду організації освітнього процесу у закладах вищої освіти та апробації інноваційних методів викладання;  поглиблення і систематизація теоретичних знань, практичних умінь і навичок щодо застосування різних методів та форм роботи із здобувачами вищої освіти, організації проєктної та фандрейзингової діяльності в закладі освіти та пошук грантів з різних інформаційних ресурсів; опанування зарубіжного досвіду щодо проєктного менеджменту та формування практичних навичок у розробленні власних освітніх проєктів та ефективної командної взаємодії для вирішення прикладних завдань.

У програмі стажування передбачено опрацювання 7 модулів:

1. «Проєктна діяльність та нова освітня парадигма»;
  2. «Ефективний фандрейзинг»;
  3. «Soft Skills та командна робота: нестандартні рішення стандартних проблем»;
  4. «Mini-MBA в управлінні проєктами»;
  5. «Проєктний менеджмент: від плану дій до проєкту»;
  6. «Інновації в педагогіці як основа проєктної діяльності»;
  7. «Розроблення власного освітнього проєкту: від теорії до практики».

Протягом шести тижнів викладачі поглиблювали теоретичні знання щодо проєктного менеджменту та набували практичних навичок створення і реалізації успішних проєктів. Працюючи в колі однодумців, за період стажування розробили 12 цікавих проєктів, підготували оригінальні презентації та відеоматеріали й ефективно представили результати своєї проєктної діяльності.