Профорієнтаційна онлайн-зустріч з випускниками Розточківської, Голівської гімназій та Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів

24 грудня 2021р. викладачі кафедри  педагогіки початкової освіти провели зустріч із випускниками

Модератори зустрічі − професори кафедри Оліяр М.П., Цюняк О.П., доценти Довбенко С.Ю.,  Копчук-Кашецька М.С.

На початку зустрічі модератори запропонували присутнім переглянути відеозвернення доктора політичних наук, професора, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника І.Є. Цепенди.

Завідувачка кафедри  педагогіки початкової освіти професор Оліяр М.П.  окреслила переваги професії вчителя початкової школи. Викладачі кафедри ознайомили здобувачів освіти із  спеціальностями, які можна здобути у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, зокрема, на педагогічному факультеті; озвучили правилами прийому на навчання.

Зустріч відбувалася у теплій атмосфері й залишила приємні враження від спілкування старшокласників з викладачами. На завершення зустрічі викладачі подякували керівникам, учителям та учням ліцеїв за участь у заході, відповіли на запитання випускників.