Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

16 01. 2022 р. відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Викладачі педагогічного факультету проф. Клепар М. В. та доц. Ушневич С.Е. плідно працювали з обдарованою молоддю на секціях «Мистецтвознавства», «Фольклористики», «Української літератури». Варто відзначити, що якість наукових робіт з кожним роком зростає. Творчий учитель формує креативного, мотивованого учня з високим рівнем патріотизму та громадянської свідомості. Були презентовані теми, що стосуються жіночого лицарства у художніх текстах (історична правда й домисел), народних звичаїв та традицій у минулому й сьогоденні, а також малодослідженого питання проєктування біблійніх садів (на прикладі національного заповідника «Давній Галич»). Вітаємо учасників і дякуємо за співпрацю!