СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДР У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ УГОД ПРО СПІВПРАЦЮ

У рамках реалізації угод про співпрацю 18 січня 2022 року відбулось спільне засідання кафедри педагогіки початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», кафедри теорії і практики початкової освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» та кафедри дошкільної і початкової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка. На заході були присутні завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Оліяр М.П. і кандидат педагогічних наук, доцент Ілійчук Л.В. Метою зустрічі було обговорення актуальних питань реалізації ОП «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти, процедури написання і захисту дипломних робіт, зокрема, пріоритетні напрями досліджень, особливості організації педагогічного експерименту, перевірки кваліфікаційних робіт на плагіат, етапи підготовки наукових досліджень, організація їх захисту тощо. Дякуємо стейкголдерам за корисний досвід і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!