Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. пройшла міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування.

Стажування відбувалося в Міжнародному Історико-Біографічному Інституті у Дубаї, Римі, Нью-Йорку, Осло, Стокгольмі, Єрусалимі, Пекіні з 3 грудня 2021 року по 20 січня 2022 року. Тривалість стажування – 180 год. (6 кредитів). Тема стажування – «Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу».

Програму адаптовано відповідно до вимог законодавства України в галузі освіти і науки, зокрема, Закону України ‘’Про наукову і науково-технічну діяльність” в редакції від 18.04.2021 року, Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-696 від 24.07.2020 ”Про забезпечення функціонування системи атестації наукових і науково-педагогічних
кадрів” та наказу Міністерства освіти і науки України № 1504 від 04.12.2020”Деякі питання професійного розвитку науково-педагогічних працівників”. Метою наукового стажування, відповідно до п.3, статті 34, Закону України ‘’Про наукову і науково-технічну діяльність” в редакції від 18.04.2021 року є підвищення рівня теоретичної та практичної
підготовки, набуття досвіду провадження науково-дослідної діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів, а також вдосконалення та набуття необхідних загальних і професійних практичних компетентностей.

Перед стажистами виступили нобелівські лавреати у різних галузях, які розповіли про навчання, компетентності, досвід, інновації, мотивацію, лідерство, цінності та досягнення.

За результатами стажування Деркачовій О. С. присвоєно кваліфікацію міжнародного керівника категорії Б в галузі науки (згідно класифікації ЮНЕСКО) та міжнародного викладача, що визнається у 120-ти країнах світу.