Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О.С. провела лекцію «Особливості слововживання в діловому мовленні. Основні зміни в українському правописі».

16 лютого 2022 року, у День єднання, професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. на запрошення Регіонального центру підвищення кваліфікації Кіровоградської області провела лекцію «Особливості слововживання в діловому мовленні. Основні зміни в українському правописі». Серед слухачів були працівники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій Кіровоградської області. Ольга Деркачова розповіла про зміни в українському правописі, про історію перших українських правописних систем, про правопис 1928 року та ті негативні зміни, яких він почав зазнавати з 1933 року. Також лекторка зупинилася на ролі фемінітивів у мовленні сучасної людини та зробила акцент на дискутивних правописних питаннях.