Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О.С. взяла участь у передачі ОТБ «Галичина» «7 поверх»

Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. 21 лютого 2022 року взяла участь у передачі ОТБ «Галичина» «7 поверх» у рамках відзначення Дня рідної мови. Ольга Деркачова розповіла глядачам про виникнення української мови, її розвиток, численні заборони, про шляхи збагачення нашої мови, про роль територіальних діалектів, про статус української мови. Також проговорювалися роль мови у соцмережах, питання мовного фону, розуміння студентами важливості вивчення рідної мови. Не оминули і питання підготовки майбутніх вчителів, адже для молодшого школяра вчитель повинен бути зразком, еталоном мовленнєвої чистоти та грамотности.

Передачу можна переглянути тут: