ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ 3 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

29 квітня 2022 року на педагогічному факультеті відбувся захист виробничої практики студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта». У процесі проходження практики здобувачі вищої освіти ознайомились із навчальною, організаційно-методичною та виховною роботою вчителя початкової школи, поглибили і розширили теоретичні знання, удосконалили професійні уміння і навички у ході вирішення конкретних педагогічних завдань та ситуацій в умовах ЗЗСО.

Виробнича практика проходила у 12 закладах освіти м. Івано-Франківська впродовж 4 тижнів. Базами практики були: Ліцей №1, Ліцей №5, Ліцей №7, Початкова школа №9, Ліцей №11, Ліцей №15, Ліцей №21, Ліцей №23 імені Романа Гурика, Ліцей №25, Початкова школа №26, Ліцей імені В’ячеслава Чорновола, Католицька школа імені Василія Великого.

До проведення та оцінювання результатів виробничої практики було залучено 13 фахівців-методистів, серед яких: факультетський керівник практики, кандидат педагогічних наук, доцент Ілійчук Л.В., доктор педагогічних наук, професор Качак Т.Б., доктор педагогічних наук, професор Клепар М.В., доктор педагогічних наук, професор Котик Т.М., доктор педагогічних наук, професор Романишин Р.Я., доктор педагогічних наук, професор Хімчук Л.І., доктор педагогічних наук, професор Цюняк О.П., кандидат педагогічних наук, доцент Кіліченко О.І., кандидат філологічних наук, доцент Наконечна Л.Б., кандидат педагогічних наук, доцент Плетеницька Л.С., кандидат філологічних наук, доцент Ушневич С.Е., кандидат психологічних наук, доцент Литвин-Кіндратюк С.Д., асистент Рега О.В.

Під час захисту виробничої практики студенти показали високий рівень фахової підготовки, продемонстрували фотозвіти та відеопрезентації своєї діяльності на базах практики, поділилися своїми враженнями і набутим досвідом реалізації професійних функцій вчителя початкових класів. Виробнича практика стала фундаментом для формування у майбутніх фахівців готовності до здійснення педагогічної діяльності, отримання і застосовування нових знань, умінь та навичок, засвоєння і використання у майбутній педагогічній діяльності передового досвіду вчителів початкових класів ЗЗСО.