Профорієнтаційна зустріч із вступниками на ОР «Магістр»

6 травня 2022 р. доценти кафедри педагогіки початкової освіти Любомира Ілійчук та Олексій Воробець провели профорієнтаційну зустріч із випускниками ОР «Бакалавр» 2020 р. і 2021 р. щодо особливостей вступу на ОР «Магістр» зі спеціальності 013 «Початкова освіта».
Обговорили особливості вступної кампанії 2022 р.:
вступ проводитиметься без здачі ЄВІ з іноземної мови;
на бюджет необхідно буде скласти фаховий іспит в університеті, а на контракт – написати і відправити на розгляд приймальній комісії тільки мотиваційний лист.
Окрему увагу приділили структурі, загальним вимогам, принципам написання та подання мотиваційного листа. Разом з тим надали відповіді на питання щодо переліку документів для вступу, реєстрації електронних кабінетів вступника, терміни подачі заяв, проведення вступних випробувань, оприлюднення рейтингових списків, вартість навчання, порядок проведення та критерії оцінювання вступних тестових випробувань, терміни зарахування на бюджет та контракт.