Викладачі кафедри педагогіки початкової освіти зустрілися з учнями 11 класу Калуського ліцею №2

1. 05 викладачі кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету: доц. Г.А.Русин та доц. Л.Б. Наконечна – з профорієнтаційною метою зустрілися з учнями 11 класу Калуського ліцею №2.

Розповіли учням про численні здобутки ПНУ, привабливі умови навчання, дозвілля, наукових досліджень, можливість здобуття подвійних дипломів на базі ПНУ та європейських університетів, отримання державних та не державних стипендій та ін. Поряд з цим, репрезентували, звичайно, педагогічний факультет і спеціальність «Початкова освіта», наголошуючи на перевагах навчання на педагогічному факультеті ПНУ та професії вчителя початкової школи. Про можливість проходити педагогічно практику та спілкування зі студентами Державної Вищої  професійної Школи в м. Хелмі (Польща).

Дякуємо учительці української мови та класному керівнику Дробишевській Лілії Євгеніївні  за співпрацю.