Викладачі кафедри педагогіки початкової освіти зустрілися з учнями 11 класу Росільнянського ліцею

12 травня викладачі кафедри педагогіки початкової освіти доц. Лариса Наконечна і доц. Галина Русин зустрілися з учнями 11 класу Росільнянського ліцею Дзвиняцької ТГ. Викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів з привабливими умовами і перспективами навчання у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, зокрема на спеціальності «Початкова освіта». Розповіли про можливості наукових досліджень, здобуття подвійних дипломів, про стипендіальні програми для активних і талановитих студентів та ін. Висловлюємо вдячність директорові ліцею Володимирові Василикові та заступниці директора ліцею Лесі Писарчук за підтримку і співпрацю, а також учням за увагу, цікавість до теми зустрічі, змістовні запитання.