Успішно атестовано випускників освітнього рівня «Бакалавр»

16 червня завершила  роботу  екзаменаційна комісія № 3 для здійснення атестації студентів освітнього рівня «Бакалавр» заочної форми навчання (голова комісії – професор Марія Оліяр). Державні іспити успішно склав 61 випускник спеціальності 013 «Початкова освіта». За період роботи екзаменаційної комісії з 7 по 16 червня 2022 р. проведено 7 засідань.  Дуже важливо, що членом комісії цьогоріч була представник  роботодавця  Лариса Михайлівна Загрійчук– вчитель початкових класів приватної школи-садка «Перша ластівка», методист лабораторії дошкільної та початкової освіти Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, яка констатувала належний рівень підготовки випускників як із фундаментальних дисциплін початкової освіти (якість знань – 82 %), так і з фахових методик їх викладання  (якісний показник знань – 91,8 %). Як зазначила Л.М.Загрійчук, зміст державних іспитів, відповіді студентів на запитання білетів підтвердили  дотримання принципу наступності і послідовності, зв’язку теорії з практикою, а також системності у підготовці майбутніх педагогів.

Загальна думка членів екзаменаційної комісії щодо якості підготовки випускників та відповідності отриманих показників вимогам сьогодення позитивна, більшість випускників спеціальності «Початкова освіта», ОР «Бакалавр»  (заочна форма навчання) оволоділи знаннями, уміннями та навичками, загальними і спеціальними компетентностями на рівні, вищому за достатній. Також ЕК рекомендувала студентам, які продемонстрували добрий та високий рівень професійної підготовки за ОПП «Початкова освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти,  вступати на навчання за ОПП «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти.