Відбулася звітна наукова конференція студентів університету за 2020 рік

8 квітня 2021 р. на педагогічному факультеті відбулася студентська звітна наукова конференція. Зокрема, в підсекції педагогіки початкової освіти представили свої напрацювання 100 студентів – бакалаврів і магістрів, більшість із яких – члени студентських наукових гуртків та проблемних груп.

Зокрема, члени наукової проблемної групи «Культура фахового мовлення», керівником якої є професор кафедри педагогіки початкової освіти Благун Н. М., сумлінно підійшли до підготовки своїх наукових повідомлень. Їхні виступи перетворились у жваві дискусії. Студентів цікавили питання формування мовленнєвої культури молодшого школяра,  культури мовлення учнів через ігрову діяльність, через українському пісню, дидактичну гру. Виступи магістрів Довганич Зоряни, Семкулич Вікторії, студентів Гривнак  Мар’яни, Прунько Діани, Бегін Олесі, Тюн Лілії, Павлюк Ангеліна, Пятки Надії , Перчик Мар’яни були дуже цікавими та змістовними.

Студентська наукова конференція стала яскравим свідчення потужної наукової діяльності наших студентів. Кращими визнані виступи  Хайнус А., Перчик М., Тафій А., які представлені до нагородження.

Гордимося нашими молодими науковцями і бажаємо їм подальших успіхів у науковій діяльності, нових цікавих досліджень!