Викладачка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О.С. взяла участь у літературно-мистецькому фестивалі «Чендейфест – 2021»

16-19 вересня викладачка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О.С. взяла участь у літературно-мистецькому фестивалі «Чендейфест – 2021», який проходив в Ужгороді. Відкриття фестивалю почалося 16 вересня з презентації книги Павла Вольвача «20+1, або Земля мертвих». 17 вересня гості фестивалю відвідали з мистецьким візитом Ужгородський національний університет, де відбулася презентація першого тому листування Івана Чендея (упорядник Сидір Кіраль), та Закарпатський художній музей імені Й. Бокшая, де проходив тематичний вечір «Іван Чендей і художники Закарпаття».  18 та 19 вересня учасники фестивалю побували у Хустській спеціалізованій школі № 1 імені Августина Волошина, де свого часу навчався Іван Чендей, а також у Дубовому – малій батьківщині письменника. У рамках фестивалю відбулося нагородження переможців конкурсу ім. Івана Чендея (мала проза та літературознавство), показ документального фільму «Брат Іван» (режисер Вячеслав Бігун) та літературні презентації учасників фестивалю. Деркачова О. С. презентувала свою книгу «Пальто британської королеви» та розповіла про свої літературні та наукові доробки.