Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. взяла участь у передачі «Сьогодні. Головне» (ТРК «Суспільне. Карпати»)

Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. взяла участь у передачі  «Сьогодні. Головне» (ТРК «Суспільне. Карпати») 9 листопада. Вона розповіла про функціонування української мови як державної, про Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та важливість його дотримання, про ситуацію білінгвізму, про написання ХХІ Радіодиктанту у ПНУ. Також вона розповіла про особливості тексту цьогорічного диктанту, про труднощі, що могли виникнути при його написанні, наголосивши, що диктант єдності – це не про помилки, а таки про єдність.