«День абітурієнта” на педагогічному факультеті

17 березня 2018 року на Педагогічному факультеті відбувся захід «День абітурієнта». З вітальним словом виступив декан Педагогічного факультету, доцент Олексій Рега. Декан розповів майбутнім абітурієнтам про діяльність факультету, ознайомив присутніх із напрямами підготовки майбутніх фахівців, перспективами працевлаштування та умовами прийому на 2018 навчальний рік.

Наукову та освітню діяльність кафедр презентували майбутнім абітурієнтам професорсько-викладацький склад факультету, зокрема кафедру педагогіки початкової освіти представив доцент Олег Довгий, котрий зазначив, що викладачі кафедри педагогіки початкової освіти готують учителів початкових класів, які паралельно мають змогу оволодіти ще 5 додатковими спеціалізаціями: «Англійська мова і література», «Практична психологія», «Музика», «Виховна робота», «Інклюзивна освіта». На кафедрі працюють  досвідчені викладачі, сповнені  професійного оптимізму, які добре розуміють сучасного студента та його потреби. Цікавими на заході були виступи студентів факультету та вокального ансамблю «Мальви», керівником якого є доцент кафедри Марія Клепар.