Звітна наукова конференція викладачів і студентів за 2017 рік

26-28 березня 2018 р.  викладачі кафедри педагогіки початкової освіти, а також студенти спеціальності «Початкова освіта» взяли активну участь  у щорічній звітній науковій конференції.

З доповідями та повідомленнями, які охоплювали актуальні проблеми сучасної початкової освіти та фахової підготовки майбутніх учителів початкової школи, у тому числі гірської,  виступили 22 викладачі секцій педагогічних, філологічних, природничо-математичних та мистецьких дисциплін початкової освіти. У процесі обговорення доповідей було запропоновано сприяти опублікуванню матеріалів конференції у науково-методичному збірнику кафедри, налагодити краще технічне забезпечення наукової конференції,  запроваджувати інноваційні підходи до презентації  представлених  науковцями кафедри матеріалів.

У секційних засіданнях конференції взяли участь  більше 120 студентів, наукове керівництво якими здійснювали викладачі кафедри педагогіки початкової освіти. Серед  проблем, які  висвітлювалися, особливе місце займали питання функціонування гірських шкіл Івано-Франківської області, особливостей роботи з молодшими школярами, що проживають у гірській місцевості, вивчення  досвіду роботи вчителів початкової школи у гірському середовищі.

Студенти 4 курсу Турчин Ірина, Гринишин Діана, Попадинець Руслана були рекомендовані до нагородження грамотами.   До  друку статті у збірнику студентських наукових праць «Еврика – XIX»  рекомендовано студентів:  Людкевич Ольгу Михайлівну ( 4 курс),  Дмитроняк Ольгу  (магістрантка 1 курсу),  Василюк Богдану (3 курс).