Педагоги відсвяткували своє професійне свято

Вже традиційно, в першу неділю жовтня професійне свято відзначають усі освітяни нашої держави. Урочисто вшанували педагогів і на педагогічному факультеті нашого університету. Ведучі свята, Різак Тетяна та Копчак Антоніна, зазначили, що працю вчителя ні з чим не можна порівняти. Від праці педагога залежить майбутнє нашої держави.

Праця вчителя воістину безсмертна,

У очах дитячих світиться вона.

Доля бути першим скрізь і всюди

Це щоденний шлях на все життя.

Жодне свято не обходиться без пісні.

Своїх наставників вітали вихованці. У виконанні студентів прозвучали українські пісні «Мир над Україною» (Галина Михайлишин), «Палала» (Кохана Алла), «Мальви» (Архамула Христина). Акторський талант продемонструвала Аліна Цюп’як, продекламувавши вірш «Життя». Справжній святковий настрій присутнім подарували студенти I курсу спеціальності «Дошкільна освіта», які провели хореографічний флешмоб.Завершилося дійство виконанням пісні «Ми бажаєм Вам добра» у виконанні дуету «Магія»(Чабан Богдана та Архамула Христина).